Cześć!

Fajnie, że tu jesteś!

W takim razie poznajmy się bliżej

Mam na imię Alicja i jestem zawsze uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną osobą. Fotografia jest ze mną dosłownie od zawsze. Już jako mała dziewczynka biegałam wszędzie z małym, kompaktowym aparatem pożyczonym od dziadka, a najwięcej sesji miał mój kot. Gdy dostałam od rodziców swoją pierwszą lustrzankę, byłam przeszczęśliwa i praktycznie się z nią nie rozstawałam. Robiłam zdjęcia gdzie i komu tylko się dało i zauważyłam, że najwięcej radości daje mi fotografowanie ludzi, łapanie na zdjęciach ich uśmiechów i emocji. Moja pasja przerodziła się w pracę i bardzo się cieszę, że mogę teraz być częścią Waszych najpiękniejszych chwil w życiu.


W fotografii ślubnej najbardziej lubię tą niepowtarzalność i wyjątkowość. Nie ma dwóch takich samych ślubów, tak samo jak nie ma dwóch takich samych par. Kocham poznawać Was, Wasze historie i wspólnie z Wami tworzyć wspomnienia. Cieszę się, kiedy mogę pokazać na zdjęciach prawdziwych Was – łapać Wasze szczere uśmiechy, uczucia między Wami (te, towarzyszące Wam w dniu ślubu są szczególnie wyjątkowe!). Dlatego nie znajdziecie u mnie dwóch takich samych reportaży. Nie lubię monotonii, nie mam więc swoich schematów. Fotografuję to, co się dzieje i staram się oddać to na zdjęciach jak najlepiej potrafię, tworząc dla Was ciekawą relację, do której aż chce się wracać.


Od niedawna jestem również szczęśliwą żoną, więc kwestie planowania ślubu nie są mi obce. W dodatku mój mąż zajmuje się prowadzeniem wesel jako DJ i wodzirej. Potrafimy postawić się zarówno w roli usługodawców, jak i pary młodej, którą niedawno też przecież byliśmy i chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i wskazówkami, wynikającymi z naszych własnych doświadczeń. Wiem, jak trudne mogą być niektóre decyzje, takie jak właśnie wybór fotografa. Dlatego zachęcam Was do zapoznania się z moim portfolio oraz historiami ślubnymi, bo przecież to właśnie zdjęcia grają tu główną rolę.


Jeśli macie do mnie jakieś pytania lub chcielibyście poznać pełną ofertę, to zapraszam serdecznie do kontaktu.

Alicja Kwiatkowska Fotografia
NIP: 883 187 03 11
ul. Dusznicka 28, 57-300 Kłodzko

Alicja Kwiatkowska Fotografia – Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 | Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie strony – Kwiatkowski Websites